HAKKIMIZDA

Firmamız, endüstriyel elektronik devre tasarımı ve üretimi konusunda çalışmak amacıyla, 1996 yılında kurulmuştur. Türkiye’nin önde gelen kuruluşlarına mikro işlemci kontrollu elektronik devre tasarımı ve üretimini yapan firmamız, zaman içerisinde piyasa talepleri doğrultusunda aydınlatma konusunda da çalışmaya başlamış ve 2002 yılından beri yüksek teknoloji ürünü LED aydınlatmalar konusunda tasarım ve üretim yapmaktadır.

Tüm tasarımı ve üretimi tarafımızdan yapılan LED ürünler; E27 duylu led lambalar, MR16 led lambalar, tüp ve şerit led lambalar, PAR56 led havuz lambaları, AQUA serisi süs havuz led lambaları, Power Led projektörler, DMX512 kontrol cihazları, led güç kaynakları olarak ana başlıklar altında toplanabilir.

Çalışmakta olduğumuz firmalar ile projeleri birlikte geliştirip isteğe en uygun, en ekonomik, en kaliteli ve en dayanıklı ürünler yapmak hiç bir suretle vaz geçemediğimiz ana prensibimizdir.

İlgi ve faaliyet alanınıza giren iç ve dış mekan, ürün (mobilya, lamba, dekorasyon vs.) aydınlatmalarının yanı sıra bahçe, otel, disko-bar, yüzme ve süs havuzları, kuyumcular, resim galerilerinde ve tarihi mekânlarda LED aydınlatmalarımız mevcuttur. Ürünlerinizi ve mekanlarınızı farklılaştırmak istiyorsanız, birlikte çalışmaktan memnuniyet duyarız.